Domaine Boyar Festival Week приключи с традиционния турнир Domaine Boyar Golf Trophy, с което Pravets Golf Club официално откри сезон 2019.

Над 80 голф играчи стартираха в 10 часа с шотгън в три различни дивизии според хендикапите си. В Дивизия А, най-добре се представи Мирослав Долапчиев с 68 удара, последван от Петър Стратиев – 70 удара, а на трето място се класира Марк Екхаут с 72 удара.

Победителите в Дивизия В –   на първо място – Светлозар Петров с резултат от 63 удара, последват от Стефан Урилски на второ място с 67 удара  и Тодор Костов с 74 удара, който се класира трети.

С най-добър стейбълфорд резултат от  С дивизия първо място взе Бойко Ангелов с 39 точки, последван от Владислав Кайзеров – 38, а трети се класира Елена Котиркова също с 38 стейбълфорд точки.

Награда за“Най-дълъг удар“ и „Най-близо до флага” взе победителят в А дивизия  – Мирослав Долапчиев.

След играта всички участници се насладиха на чаша от новата френска серия вина PARADISO MEDITERRANEO – част от вносното портфолио на Domaine Boyar, а победителите получиха сред наградите и бутилки от новите вина.

Така партньорите ни от Domaine Boyar продължават дългогодишната си традиция на всеки следващ турнир да предлагат на участниците интересни и нови вина от богатото си и изключително разнообразно портфолио, което предлага вина от цял свят.

След награждаването се проведе и забавното мини състезание от терасата на клубна къща към двойния грийн – „Най-близо до бутилката“.

Pravets Golf Club и Domaine Boyar са дългогодишни партньори. За девета поредна година клубът е домакин на ежегодното състезание.